www.cvonline.hu

SALES MANAGER

Régió:

Pest
Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 778503
lejárt

  Ügyfelünk - multinacionális építőipari termékeket forgalmazó vállalat - ÉRTÉKESÍTÉSI CSAPATÁNAK VEZETÉSÉRE keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új ügyfelek és kapcsolatok felkutatása, piacfejlesztés;
  • Rendszeres kapcsolattartás a meglévő VIP partnerekkel;
  • Értékesítési stratégia tervezése, kidolgozása, kivitelezésének elősegítése - együttműködve a vezetőséggel;
  • Ügyfél adatbázis karbantartásának menedzselése;
  • Vevői és piaci visszajelzések, adatok összegyűjtése és elemzése;
  • Rendszeres riportok készítése és prezentálása az anyavállalat számára.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség;
  • Legalább 4- 6 év értékesítési tapasztalat építőanyag üzletágban;
  • Nemzetközi vállalatnál szerzett vezetői tapasztalat;
  • Folyékony ANGOL nyelvtudás feltétele a pozíció betöltésének;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Juttatások, ajánlat:

  • Értékesítési szempontból kiemelkedő szakmai kihívás;
  • A pozícióhoz illeszkedő alapfizetés;
  • Vezetői bónuszrendszer;
  • Céges autó;
  • Külföldi képzési lehetőségek várják az új vezetőt!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye
  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Vezetői pozíciók
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Eladó/Kereskedő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Piacelemzés/Üzletfejlesztés
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Vezetői pozíciók
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Export sales

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Felsővezető

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió
Pest