www.cvonline.hu

Sales manager

  • A hirdetés 1204 napja lejárt

Multinacionális, piacvezető IT partnercégünk számára

SALES MANAGERT

keresünk

Feladatok:

  • Üzleti inteligencia szoftvcerek értékesítése
  • Folyamatos vevő és konkurenciafigyelés
  • Napi szintű kapcsolattartás a cég központjával és a társosztályokkal
  • Kereskedelmi akciók és promóciók kidolgozása
  • Kiemelt ügyfelekkel folytatott tárgyalások irányítása
  • Értékesítési eredmények feltérképezése
  • Riportolás a pénzügyi igazgatónak
  • Az értékesítés árainak, árlistáinak karbantartása, bónuszelszámolások, árajánlatok kezelése
  • Sales folyamatok kontrollálása
  • Szerződéses feltételek rögzítése, ellenőrzése
  • Kimutatások, kalkulációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • IT megoldások értékesítésében, szoftver értékesítésben jártas sales manager
  • B2B területen szerzett tapasztalat
  • Több éves irányítási tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott fellépés, precíz munkavégzés
  • Microsoft Office alkalmazások magabiztos ismerete (különösen Excel, Power Point)

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes jövedelem

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát "Sales Manager" jeligére, fizetési igény megjelölésével az alább megadott e-mail címre.

e-mail: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő