www.cvonline.hu
Sales Manager
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.04.25.
Jelentkezési határidő: 2014.05.10.
Hirdetés azonosító: 669385
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Banki szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk új munkatársat, teljes munkaidőre a következő pozícióba.

Feladatok

  • Banki szoftverek értékesítése Magyarországon és egyes környező országokban
  • Potenciális ügyfelek felkutatása
  • Ügyféltalálkozók szervezése
  • Termékek bemutatása
  • Ajánlatok készítése
  • A vállalat képviselete rendezvényeken

Elvárások

  • IT szoftver és/vagy szolgáltatás értékesítésében szerzett legalább 3 év tapasztalat (lehet szakmai oldalon is)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó fogalmazási képesség (angolul is)
  • Kellemes megjelenés
  • Agilis, motivált, éhes, nyerni akaró személyiség

Előny

  • Banki tapasztalat
  • Német, szerb, horvát, román, szlovák, ukrán nyelv közül valamely(ek) ismerete

Amit kínálunk

  • Kellemes munkakörnyezet,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes juttatások,
  • Változatos, önálló, felelősségteljes munkakör

Kategória
IT / Informatika
Régió