www.cvonline.hu

Sales Manager

  • A hirdetés 376 napja lejárt

A Tu-Plast Kft. a svájci Hoffmann Neopac csoport tagjaként Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.

Társaságunk több mint 18 éves szakmai tapasztalattal és korszerű műszaki háttérrel rendelkezik. Hiszünk abban, hogy az értékrendszerünk, rugalmasságunk és eredményeink a vevőink előnyére szolgálnak.

Növekedésünk támogatásához keresünk tapasztalt szakembert

munkakörbe.

Kiemelt feladatok és felelősségek:

  • A vállalat termékeinek értékesítése a következő területeken: UK, Skandinávia és Benelux államok
  • Új vevők szerzése, meglévő vevőkapcsolatok ápolása,
  • Piacbővítés,
  • Kiállításokon való részvétel,
  • Ajánlatok adása, tendereken való részvétel,
  • Rendszeres, személyes vevőlátogatás,
  • A kitűzött üzleti és értékesítési célok megvalósítása.

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Felsőfokú kereskedelmi vagy gazdasági végzettség,
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás,
  • Minimum 2 éves vállalati környezetben szerzett B2B, vagy direkt értékesítési tapasztalat,
  • Mobilitás, nagyfokú utazási hajlandóság,
  • Vevőközpontú gondolkodás.

Az ideális jelölt:

  • Proaktív, dinamikus személyiség, képes önállóan és csapatban is dolgozni,
  • Terhelhető, pontosan betartja a határidőket, nagyfokú rugalmassággal rendelkezik,
  • Elkötelezett, célorientált, munkájára igényes,
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik.

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben, hasonló munkakörben, nemzetközi termelő vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Egyéb nyelvismeret.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar és idegen nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre 2016.09.12-ig.

Helyek Debrecen
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő