www.cvonline.hu

Sales Manager

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.09.30.
Jelentkezési határidő: 2016.10.08.
Hirdetés azonosító: 1073506

Gyártó és forgalmazó partnerünk megbízásából keresünk sales munkatársat orvostechnológiai portfóliójuk képviseletére nemzetközi szinten.

A leendő munkatárs feladata lesz új ügyfelek felkutatása és megnyerése, leginkább konferenciákon, kiállításokon, nemzetközi tenderanyagok összerakásában való aktív részvétel, termékportfólió bemutatása. a pozíció alapveztően irodai munkát takar, viszonylag nagy százalékú külföldi utazással.

Az ideális pályázó mérnöki, orvosi vagy más Life Sciences diplomával rendelkezik, nemzetközi tapasztalata van orvostechnológiai berendezések értékesítése területén, kiváló angol nyelvtudással bír, önállóan és csapatban is jól tud működni.

Preklinikai kutatások, high tech berendezések vonalán szerzett tapasztalat előnyt jelent.
Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, önéletrajza online feltöltésével jelentkezzena pozícióra.
Munkavégzés helye: Budapest

Automatizálási mérnök | Automation engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Az Ön feladata lesz: - PLC programok...
Komárom-Esztergom

Villanyszerelő - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ha Ön ipari létesítmény üzemeltetés ...

Program Manager - Tatabánya környéke

T-HR Kft.