www.cvonline.hu

Sales Manager

  • A hirdetés 239 napja lejárt

munkatársat keresünk

Feladatok:
Nagykereskedelmi tevékenység irányítása, működtetése, 3-5 fős csapat irányítása
Franchise rendszer működtetése, partnerekkel való kapcsolattartás, márkabolt napi feladatainak megszervezése

Elvárások:

  • önálló munkavégzés
  • agilis személyiség
  • értékesítés orientált szemlét
  • nagyfokú szervezőkészség
  • értékesítésben szerzett min. 2 év vezetői tapasztalat, min. 2-3 beosztottal
  • jogosítvány
  • Excel, word, levelezőprogramok felhasználói szintű ismerete

Előnyök:

  • saját gépkocsi
  • angol és német nyelvtudás
  • meglévő kereskedelmi/ partneri kapcsolatok

Amit kínálunk:

  • feltörekvő, kiváló minőségű, magyar sportmárka képviselete
  • alapbéren felüli, ösztönző mértékű, teljesítményarányos jutalékrendszer

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a fenti feladatra és szívesen képviselne egy magyar sportmárkát, jelentkezzen a lenti e-mailcímen fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő