www.cvonline.hu

Sales Manager

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 1062712
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Értékesítési csoportvezető

pozícióba keresi új munkatársát a hazai cafeteria piacon 1993 óta működő multinacionális partnercégünk.

Szeretnél egy fiatalos, összetartó és eredmény orientált csapat része lenni?

Fontos számodra, hogy hosszútávra tervezhess, versenyképes fizetést és juttatásokat kapj?
Akkor ezt az álláslehetőséget neked ajánljuk!

Amit a megbízóról tudni érdemes:

§  42 országban van jelen, és világviszonylatban vezető szolgáltató a kártya alapú juttatások terén.

§  Termékeit és szolgáltatásait több ezer munkáltató és több százezer munkavállaló ismeri és használja naponta.

Amire garantáltan számíthatsz:

§  Állandó munkaviszony.

§  Munkavégzés helye VII. kerületi iroda.

§  Versenyképes fizetés - alapfizetés és teljesítményarányos jutalék és cafeteria.

§  Szolgálati autó.

Főbb feladataid lesznek:

§  10-15 fős csapat direkt irányítása, teljesítménymenedzsment, motiváció fenntartása, szakmai fejlesztés, prémiumrendszerek kiírása.

§  Új kollégák kiválasztása, beillesztésük a meglévő rendszerbe, mentorálás.

§  Személyes B2B tárgyalás kulcs ügyfelekkel.

§  Értékesítő kollégák támogatása tárgyalások során.

§  Folyamatos értékesítés-technikai,  coaching az értékesítők részére.

§  Részvétel az üzleti tervezésben.

§  Üzleti eredmények teljesítése a csapattal.

§  Folyamatos proaktív javaslattétel a stratégiát illetően, részvétel marketing kampányok kidolgozásában.

Amit Tőled elvárunk:

§  Felsőfokú végzettség, vagy nagyfokú tapasztalat értékesítésben, sales manageri pozícióban.

§  Középszintű angol nyelvtudás – folyamatos kapcsolattartás van külföldi ügyfelekekel.

§  Értékesítési területen szerzett minimum 4 éves rutin.

1-2 éves vezetői tapasztalat.

§  Önállóság, eredményorientáltság, kreativitás, gyors döntéshozó képesség.

§  Teljesítménymenedzsmentben szerzett tapasztalat.

§  B kategóriás jogosítvány.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

§  Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük fényképes szakmai önéletrajzodat, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttasd el a E-mail cím megjelenítése  e-mail címre.

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya