www.cvonline.hu

Sales manager

  • A hirdetés 197 napja lejárt

Amerikai érdekeltségű cég klinikai labordiagnosztikai területre keres

SALES MANAGER

pozícióba

agilis, megbízható, kommunikatív munkatársat.

Feladatok:

  • orvos diagnosztikai eszközök telefonon történő értékesítése (Európa, Közel – Kelet és Kínán kívül Ázsiai területekre)
  • új ügyfelek felkutatása
  • heti, havi riportok készítése
  • meglévő ügyfelek részére ajánlatok és rendelések elkészítése, ügyfél-elégedettség biztosítása
  • nemzetközi konferenciákon való részvétel, kiállítóként

Elvárások:

  • angol aktív, tárgyalóképes nyelvtudás szóban és írásban
  • minimum 3 év angol nyelvi telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
  • „can do” attitűd
  • talpraesettség, rugalmasság,
  • Microsoft Office programok magabiztos használata, CRM ismeret

Amit kínálunk:

  • kiemelkedően magas alapbér és jutalék
  • folyamatos tréningek
  • családias, nyugodt (nyugati stílusú iroda) munkahely

Munkahely: Budapest, IV. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő