www.cvonline.hu

Sales Manager

  • A hirdetés 611 napja lejárt

Pest megyei mezőgazdasági területen foglalkozó partnerünk keres munkatársat

GYÜMÖLCS ÉRTÉKESÍTÉSI területre SALES MANAGER

Pozícióba. Partnerünk fő profiljába tartozik a cukrászati és pékipari termékek forgalmazása is.

Feladatok:

  • 600 tonna gyümölcs értékesítése, étkezési és ipari felhasználásra (meggy, sárgabarack, őszibarack, szilva, alma)
  • Hazai és külföldi vevők felkutatása
  • A következő évi termés elő-értékesítése
  • Mezőgazdasági adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum 2 év értékesítési tapasztalat
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Sikerorientáltság
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően magas alapbér plusz jutalék (melynek összegét leendő kollégánk igényeihez mérten tárgyaljuk közös elégedettség végett)
  • Éves bónusz, munkához szükséges tárgyi feltételek (autó, telefon, laptop)
  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődés
  • Coaching, mentorálás lehetősége igény szerint

Munkavégzés helye: Budapest, munkakezdés akár azonnal.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol