www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1080477

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A megbízónk egy multinacionális takarmány gyártó és forgalmazó cég.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
SALES MANAGER (POULTRY, BAROMFI TÁPOK/TAKARMÁNYOK) AJ -1536

Feladatok:
    A vállalat értékesítési stratégiájának (BAROMFI, BROILER, TOJÓTAKARMÁNYOK, TÁPOK) megvalósítása Magyarországon;
•    A TERÜLETI / ÉRTÉKESÍTÉSI CSAPAT szakmai irányítása, támogatása, motiválása, ellenőrzése;
•    Az értékesítési terv alapján kitűzött célok, mennyiségi mutatók elérése;
•    ÜZLETFEJLESZTÉS, új üzleti megoldások kidolgozása és kivitelezése;
•    Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel: KEY ACCOUNT MANAGEMENT;
•    Az ügyfelekkel (BAROMFI TELEPEK, EGYÉNI GAZDASÁGOK, DISZTRIBÚTOROK) való személyes tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása;
•    Versenytársak elemzése, piackutatás, piaci folyamatok nyomon követése, elemzése;
•    Heti, havi riportok, eredmény kimutatások készítése.

Elvárások:
•    Felsőfokú végzettség (AGRÁRMÉRNÖK, ÁLLATTENYÉSZTÉSI MÉRNÖK, ÁLLATORVOSI végzettség előnyt jelent);
•    5-8 éves baromfi takarmányozásban (POULTRY FEEDING), állattenyésztésben, mezőgazdaságban szerzett KERESKEDELMI vagy baromfi TELEPVEZETŐI tapasztalat;
•    Meglévő országos kapcsolatrendszer;
•    Kereskedői véna;
•    Proaktív és gyakorlati szemléletmód;
•    Aktív, kommunikációképes ANGOL nyelvtudás;
•    VEZETŐI képességek;
•    Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség;
•    B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Magyarország

Tech People LÁBLÉC