www.cvonline.hu

Sales Manager (leasing területre)

  • A hirdetés 683 napja lejárt

A Grenkeleasing finanszírozási szakértő a small-ticket-IT-lízing területén. A frankfurti tőzsdén jegyzett társaság, amely Európában több mint 100 helyszínen képviselteti magát.

Jelenleg budapesti központunkba keresünk:

Sales Manager

munkatársat

leasing területre.

Az ideális jelölt felelősségi köre új partnerek megnyerése és a meglévő ügyfelekkel történő kapcsolatápolás lesz, mellyel proaktívan járulhat hozzá a cég sikereihez és további növekedéséhez egy elkötelezett csapat tagjaként.

Feladatok:

  • Új ügyféligények felkutatása, piac feltérképezése, üzletfejlesztés
  • Új ügyfelek akvirálása, a velük való tárgyalások és személyes találkozók megszervezése és lebonyolítása
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, keresztértékesítés
  • Terület forgalmának és fejlődésének biztosítása és működtetése
  • A vállalat értékesítési koncepciójának előmozdítása és végrehajtása
  • Lízing ügyletek teljeskörű precíz lebonyolítása és a lezárásához kapcsolódó feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú kereskedelmi, vagy közgazdasági képzettség
  • Direkt B2B értékesítésben szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat
  • Lízingcégnél, vagy banki kkv finanszírozásban szerzett releváns értékesítői szakmai tapasztalat
  • Előterjesztések írásában való jártasság és affinitás a pénzügy/számvitel területe iránt
  • Jó kommunikációs képesség és tárgyalási technika, meggyőző személyiség
  • Strukturált, céltudatos, hatékony munkamódszer, precíz adminisztráció
  • Csapatszellem és lelkesedés, erős „sales attitűd”
  • Kiváló angol és/vagy német nyelvismeret szóban és írásban
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Felelősségteljes és változatos munkakör, önálló munkavégzés
  • Átlagon felüli fix + teljesítmény alapú bérezés
  • Átfogó és célirányos betanítás
  • A csapatmunkát előtérbe helyező vállalati struktúra
  • Vállalati autó személyes használattal

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük küldje el magyar és idegen nyelvű nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő