www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.23.
Hirdetés azonosító: 992352

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
SALES MANAGER / KERESKEDELMI VEZETŐ (AJ -1296)

Feladatok:
  • A vállalat értékesítési stratégiájának (állati takarmányozás) megvalósítása Magyarországon;
  • A kereskedelmi, értékesítési üzletág éves tevékenységének megszervezése;
  • A TERÜLETI / ÉRTÉKESÍTÉSI CSAPAT szakmai irányítása, támogatása, motiválása, ellenőrzése;
  • Az értékesítési terv alapján kitűzött célok, mennyiségi mutatók elérése;
  • ÜZLETFEJLESZTÉS, új üzleti megoldások kidolgozása és kivitelezése;
  • Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel: KEY ACCOUNT MANAGEMENT;
  • Az ügyfelekkel való (telepek, egyéni gazdaságok, takarmánygyártók, disztribútorok) személyes tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása;
  • Versenytársak elemzése, piackutatás, piaci folyamatok nyomon követése, elemzése;
  • Heti, havi riportok, eredmény kimutatások készítése.

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (AGRÁRMÉRNÖK, ÁLLATTENYÉSZTÉSI MÉRNÖK, ÁLLATORVOSI végzettség előnyt jelent);
  • 5-8 éves takarmányozásban, mezőgazdaságban szerzett értékesítő / kereskedelmi / divízió vezetői tapasztalat;
  • Meglévő országos kapcsolatrendszer;
  • Erős SALES-es háttér;
  • STRATÉGIAI gondolkodás;
  • Proaktív és gyakorlati szemléletmód;
  • Aktív, kommunikációképes ANGOL nyelvtudás;
  • Vezetői képességek;
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség;
  • Magas stressz tűrés, terhelhető, csapatjátékos személyiség;
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Magyarország

Tech People LÁBLÉC