www.cvonline.hu

Sales manager (CNC szerszámgépek)

  • A hirdetés 713 napja lejárt

A munkavégzés helye: Cégközpont (Győr)+ kiküldetési helyek (Magyarország területén)

A munkába lépés időpontja: azonnal, illetve megegyezés szerint

Munkaidő: Teljes munkaidő (8 óra)

Határozatlan idejű munkaszerződés

Megbízó: CNC szerszámgépek kereskedelme és szervize

A munkavégzés ellátásához nem szükséges a cégközpont közvetlen környezetében élni, de hetente legalább egyszer ott kell lenni.

Munkaköri feladatok:

  • A cég által forgalmazott CNC szerszámgépek (megmunkálóközpontok, köszörűgépek és szikraforgácsoló gépek) képviseletének ellátása, illetve az ehhez kapcsolódó after sales szolgáltatások (alkatrészellátás, szerviz stb.) ajánlása.
  • Új ügyfelek akvirálása, meglévőkkel kapcsolattartás
  • Megrendelőkkel műszaki egyeztetések lebonyolítása
  • Termékportfólió bemutatása az ügyfelek döntéshozóinak
  • Új termékek, termékcsaládok piacra vezetése

Munkaköri célok:

  • Az értékesítési számok elérése
  • Minőségi munkavégzés
  • A társaság piaci pozíciójának erősítése

Közvetlen felettes: Ügyvezető

Juttatások:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejelentés a teljes keresetre (nincsenek bújtatott juttatások)
  • Vonzó bónuszok
  • Cégautó (privát használatra is)
  • Notebook
  • Telefon

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

Képzettség:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség érettségivel

Tapasztalat:

  • CNC szerszámgépek értékesítésében legalább 1-3 év tapasztalat

Ismeretek:

  • „B” Jogosítvány

Előnyök:

  • Vezérlések ismerete
  • Meglévő ügyfélkör hasonló területen
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Személyiségjegyek:

  • Rugalmasság, mobilitás, talpraesettség
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
  • Teljesítmény orientált munkaszemlélet