www.cvonline.hu

Sales Manager, Budapest

  • A hirdetés 633 napja lejárt

Feladatok:

- Új ügyfélszerzésben való aktív részvétel, potenciális hazai és külföldi cégek felkutatása
- Folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
- Corporate partnerek forgalmának folyamatos figyelemmel kisérése, értékelése
- Rendezvények és akciók előkészítése, bonyolítása, nyomon követése
- Konkurencia-analízis végzése

Elvárások:
- Szakirányú felsőfokú végzettség
- Legalább egy év értékesítési tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Kiemelkedő kommunikációs készség
- Kreativitás, rugalmasság és gyors döntéshozatal

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő