www.cvonline.hu

Sales koordinátor(RC-6495)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 900549
lejárt

Multinacionális banki partnercégünkhöz keresünk új munkatársat.
Beérkező hitel, hitelkártya és folyószámla nyitási igénylések rögzítése, ellenőrzése; Hibás/hiányos igénylések kezelése; egyeztetése Ügyfelekkel való kapcsolattartás; Egyéb ad-hoc jellegű feladatok.

Elvárás:
Középfokú gazdasági végzettség (felsőfokú végzettség előny);
Angol nyelv felhasználói szintű ismerete;
Banki/pénzügyi területen szerzett tapasztalat;
Pontosság, precizitás;
Terhelhetőség és monotónia-tűrés.

Előny:

Amit nyújtunk:

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkavégzés helye
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna