www.cvonline.hu

Sales koordinátor

  • Az állásajánlat lejárt.

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatóként tartja számon.

Budapesti központi irodánkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

épület-üzemeltetési területre

Feladatok:

  • az értékesítési csapat támogatása a pályázati anyagaink kalkulációinak elkészítésével
  • koncepciók egyeztetése a különböző szakmai területekkel (HR, Finance, üzemeltetés)
  • dokumentumok, ajánlati anyagok formai összeállítása és elkészítése
  • a szerződéshez kapcsolódó előírt és elvárt dokumentumok beszerzése és csatolása

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • releváns 3éves szakmai tapasztalat
  • angol középfokú aktív nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office számítógépes aktív és részletes ismerete, erős Excel, Word és PowerPoint tudás
  • rendszerben való, analitikus gondolkodás,
  • precíz munkavégzés, szépérzék, terhelhetőség, monotonitástűrés

Juttatások:

  • Fix alapbér és béren kívüli juttatások
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök

Munkavégzés helye:

  • Budapest 13. kerület

A pozícióra olyan jelentkezőt várunk, aki megfelel az elvárásoknak, önállóan látja el a fenti feladatokat és gyorsan alkalmazkodik a változó körülményekhez.
Pályázni szakmai önéletrajz küldésével lehet az alábbi e-mail címre!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Építés / Ingatlan, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest