www.cvonline.hu

Sales kontroller árazási területre

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.26.
Jelentkezési határidő: 2015.06.08.
Hirdetés azonosító: 888006

Feladatok:

Árazási modellek kialakítása, meglévő folyamatok fejlesztése a nagyvállalati ügyfélszegmensre vonatkozóan
Aktív kapcsolattartás az értékesítési és marketinges területekkel
A profitabilitást biztosító értékesítési árak meghatározása és bevezetésének biztosítása
A telekommunikációs piac átfogó megértése, trendek vizsgálata
Elemzéseken alapuló javaslattételek prezentálása döntéshozók felé
Kontroll folyamatok kialakíása és gyakorlása

Elvárások:

Közgazdász diploma pénzügyi szakon (Bsc vagy Msc)
3 éves tapasztalat pénzügyi elemzői, kontrolleri, értékesítési (sales) kontrolleri pozícióban
Árazással kapcsolatos tapasztalat előny
Magabiztos középfokú angol nyelvtudás
Magabiztos excel ismeret
A szolgáltatói/ telekommunikációs szektor ismerete előny

Amit kínálunk:

Hosszútávú karrierlehetőség egy felívelő stádiumban lévő vállalatnál
Jól megközelíthető irodában való munkavégzés
Egy professzionális és lelkes csapat része lehetsz
Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján