www.cvonline.hu

Sales Head

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1014365
lejárt

 Sales Head

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Ügyfélkapcsolatok ápolására, új ügyfelek szerzésére, ajánlatok, szerződések készítésére keresünk szoftverértékesítésben és üzleti tanácsadásban jártas szakembert egy magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozáshoz.

Feladatkör, felelősségek:

•Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása

•Új ügyfelek szerzése

•Ajánlatok készítése

•Szerződések előkészítése

•Pályázatok felkutatása és azokon való részvétel menedzselése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•Felsőfokú végzettség

•Szoftverértékesítésben és üzleti tanácsadásban szerzett tapasztalat

•Legalább három éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

•Legalább 2 éves Sales Team vezetői tapasztalat

Nyelvtudás:

legalább középfokú angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy 10 éve alapított magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozás, amely hazai és nemzetközi ügyfeleik számára egyedi üzleti alkalmazásokat fejleszt, kiegészülve portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, továbbá professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.