www.cvonline.hu

Sales gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 944105
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal multinacionális pénzügyi  vállalat részére keresünk diák munkavállalót, Sales gyakornoki munkakörbe, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Termékismeret elsajátítása (finanszírozás és számlavezetés, treasury és trade)
  • Hideghívások előkészítése
  • Cégelemzések meglévő adatbázisból
  • Éves beszámolók értékelése (mérleg, eredménykimutatás, főkönyv) rögzítése
  • Indikatív ajánlatok elkészítése
  • Tárgyalásokon való részvétel
  • Látogatási jelentések írása
  • Előterjesztések írásában segédletek
  • Társosztályokkal való koordináció, kapcsolattartás
  • Minden ami ezzel kapcsolatos adminisztráció (rendszerekben, papíron és elektronikus úton)
  • Ügyfelekkel való érintkezés / kapcsolattartás

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 20 óra vállalása
  • A munka vállalása 3 hónapra
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret
  • Pénzügyi affinitás
  • Lelkesedés, akarás
  • Értékesítés érdekli és érez magában ilyen jellegű ambíciót
  • Jó megjelenés, magabiztos fellépés
  • Magabiztos kommunikáció

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés
  • Azonnali kezdés

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítése követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!