www.cvonline.hu

SALES GYAKORNOK

  • A hirdetés 639 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

Szerezd meg szakmai tapasztalatod még tanulmányaid alatt!

Feladatok:

  • távközlési területen kell értékesíteni
  • sales feladatok ellátása

Fizetés: 700 ft/óra

Elvárások:

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok műszaki területen
  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappali tagozatos jogviszony
  • erős kommunikáció

Nyelvek:

  • angol vagy német vagy francia vagy spanyol vagy olasz

Munkaidő:

  • 3x8 óra/hét (egyéni elosztásban)

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Az alábbi e-mail címen. Tárgyba írd bele: SALES_GYAKORNOK

További infó:
+36203592222

Légy ismerősünk, így folyamatosan értesülhetsz friss munkáinkról.
HONLAPUNK: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Elektronika / Telekommunikáció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Spanyol, Olasz, Francia, Német, Angol