www.cvonline.hu

Sales gyakornok (Vodafone)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1124850
lejárt

Sales gyakornokot  keresünk partnercégünk, a Vodafone Shared Services megbízásából.

Érdeklődsz az üzleti élet és a vezető nagyvállalatok világa iránt? Ha a válasz igen, akkor a Mind-Diák kihagyhatatlan lehetőséget biztosít számodra, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszthesd tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Pályakezdő vagy? Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is!

Kevesebb órád lesz a tavaszi félévben? Heti 20 órában dolgozva, szabad hétvégékkel van időd tanulmányidra koncentrálni, pénzt kereshetsz és gyakorlatot szerezhetsz! Ez az állás SZAKMAI GYAKORLATOD teljesítéséhez is ideális! :)

Karriert építenél? Egy jónevű nagyvállalatnál szerzett tapasztalat később mindig jól mutat egy önéletrajzban! ;)
 Link megjelenítése" style="width: 200px; height: 71px;" />

Feladatok:

  • A sales csoport támogatása
  • Szerződések kezelése és érvényesítése
  • Kifizetések ellenőrzése
  • Kapcsolattartás kül- és belföldi ügyfelekkel

Elvárások:

  • Érvényes nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyékony felsőfokú angol nyelvtudás

Munkaidő: Heti min. 20 óra vállalása

Előnyt jelent:

  • Gazdasági vagy jogi tanulmányok
  • Heti 30-40 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 952Ft/óra bérezés
  • Rugalmas beosztás
  • Megismerheted egy globális vállalat működését
  • Fiatalos, segítőkész, lendületes csapatban tudsz dolgozni

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!