www.cvonline.hu

Sales Executive (Media) [JU-EM01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2012.06.21.
Hirdetés azonosító: 410178

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű, tematikus TV csatorna hálózat értékesítési csapatába keresünk agilis és proaktív Sales Executive munkatársat.

Feladatok

- A vállalat által képviselt csatornák értékesítése Magyarországon az 1000-15000 előfizetővel rendelkező kábeltelevíziók részére
- Közvetlenül felelős a felettese által megjelölt 60 partnerrel kötött minden szerződésért (pl.:hiánytalan szerződés- és kártyanyilvántartás)
- Folyamatos kapcsolattartás/üzletépítés a műsorterjesztő partnerekkel
- Heti rendszerességgel üzleti találkozók szervezése 4-5 üzleti partnerrel
- Ajánlatkészítés, üzleti szerződések előkészítése, kezelése, üzleti tárgyalások lebonyolítása
- Beszámolók, jelentések, nyilvántartások készítése, frissítése
- A vállalat és a képviselt csatornák teljes körű képviselete a szakmai konferenciák alkalmával
- Folyamatos kapcsolattartás a képviselt csatornák külföldi képviseleteivel
- A kábeltelevíziós piac ismerete, piaci tendenciák folyamatos monitorozása

Elvárások

- Egyetemi vagy főiskolai végzettség
- Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat, preferáltan szolgáltatás értékesítési területen
- Erős értékesítési affinitás
- Megbízható, tárgyalóképes angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
- B kategóriás gépjárművezetői engedély és vezetési gyakorlat
- Határozott fellépés, kitűnő tárgyalási készség
- Eredményorientált, dinamikus, agilis személyiség
- Kezdeményezőkészség, jó kommunikációs készség
- Önálló munkavégzésre való képesség

Munkavégzés helye
Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió