Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Sales Executive (Media) [JU-EM01]

Focus Consulting Kft.
Added on: 2014.07.28.
Ad ID__: 410178
Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű, tematikus TV csatorna hálózat értékesítési csapatába keresünk agilis és proaktív Sales Executive munkatársat.

Feladatok

- A vállalat által képviselt csatornák értékesítése Magyarországon az 1000-15000 előfizetővel rendelkező kábeltelevíziók részére
- Közvetlenül felelős a felettese által megjelölt 60 partnerrel kötött minden szerződésért (pl.:hiánytalan szerződés- és kártyanyilvántartás)
- Folyamatos kapcsolattartás/üzletépítés a műsorterjesztő partnerekkel
- Heti rendszerességgel üzleti találkozók szervezése 4-5 üzleti partnerrel
- Ajánlatkészítés, üzleti szerződések előkészítése, kezelése, üzleti tárgyalások lebonyolítása
- Beszámolók, jelentések, nyilvántartások készítése, frissítése
- A vállalat és a képviselt csatornák teljes körű képviselete a szakmai konferenciák alkalmával
- Folyamatos kapcsolattartás a képviselt csatornák külföldi képviseleteivel
- A kábeltelevíziós piac ismerete, piaci tendenciák folyamatos monitorozása

Elvárások

- Egyetemi vagy főiskolai végzettség
- Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat, preferáltan szolgáltatás értékesítési területen
- Erős értékesítési affinitás
- Megbízható, tárgyalóképes angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
- B kategóriás gépjárművezetői engedély és vezetési gyakorlat
- Határozott fellépés, kitűnő tárgyalási készség
- Eredményorientált, dinamikus, agilis személyiség
- Kezdeményezőkészség, jó kommunikációs készség
- Önálló munkavégzésre való képesség

Munkavégzés helye
Kategória
Kereskedelem / Értékesítés
Régió
Budapest

More details here__

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése