www.cvonline.hu
Sales és Projekt Menedzser - Dél-Pest Megye
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.07.03.
Jelentkezési határidő: 2015.07.09.
Hirdetés azonosító: 937889
lejárt

Luxus termékek gyártásával és értékesítésével foglalkozó megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Sales és Projekt Menedzser - Dél-Pest Megye (PJ3629)

Feladatok:
- Telefonos kapcsolatfelvétel, beruházókkal, kivitelezőkkel, tervezőkkel
- Új projektek felkutatása
- Helyszíni felmérések elvégzése
- Projekt árajánlatok önálló elkészítése
- Értékesítési, üzletfejlesztési feladatok ellátása
- Megrendelések rögzítése
- Projektmenedzsment feladatok: projektek bonyolítása, nyomon követése, nyílvántartása, ellenőrzése
- Társterületekkel való együttműködé (gyártás, marketing, logisztika, pénzügy)

Elvárások:
- Legalább 3 éves értékesítési, sales vagy projekt bonyolítási, projektmenedzseri tapasztalat
- Kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség
- Önálló és gyors munkavégzésre alkalmasság
- Jó szervezői és együttműködési képesség
- MS Word, Excel programok alapos ismerete
- Műszaki érzék
- B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent, de nem elvárás:
- IFS rendszer ismerete
- Kereskedelmi végzettség
- Idegen nyelvismeret

Amit kínálunk:
- Korrekt bérezés (alapbér + jutalék)
- Előrelépési és karrierlehetőségek egy dinamikusan fejlődő, növekvő vállalatnál.

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a PJ3629 referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.