www.cvonline.hu

Sales és Marketing munkatárs

  • A hirdetés 963 napja lejárt

Sales és Marketing asszisztens pozíció

A Melanomamobil®, Magyarországon a professzionális melanoma- és bőrrákszűrés piacvezető egészségügyi szolgáltatója munkatársat keres Sales és Marketing asszisztens pozícióba, teljes munkaidőre.

Feladatok:

  • folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, partnerekkel
  • a cég marketing tevékenységének operatív támogatása
  • marketing kampányok, akciók, projektek előkészítés és lebonyolítása
  • online és offline marketing kommunikációs feladatok menedzselése
  • statisztikák, összefoglalók készítése a vezetőség felé
  • a cég minőségi szolgáltatásainak telefonos értékesítése (hideghívás)

Elvárás:

  • marketing szakirányú végzettség
  • marketing területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • biztos fellépés, rugalmas, határozott és nyílt személyiség
  • önálló munkavégzés, kreativitás

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos, dinamikus csapat

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Kérjük, a „Tárgy” rovatba írja be a megpályázott munkakört!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol