www.cvonline.hu

Sales és Marketing munkatárs

  • A hirdetés 1192 napja lejárt

Az ADVERTISING Kft. /amely kulturális, gasztronómiai és szórakoztató kampányok szervezésével és kivitelezésével foglalkozik/ keres, pécsi irodájába:

Sales és Marketing pozícióba

új munkatársakat.

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Átlagon felüli elvárás és kreativitás
  • Középfokú végzettség
  • Tárgyalóképesség
  • Stressz tűrő képesség
  • Kreativitás, rugalmasság, csapatorientált gondolkodás
  • Rugalmasság, alkalmazkodó képesség
  • Stratégiai gondolkodás jó megjelenés

Feladatok:

  • Releváns és élő kapcsolatrendszer reklámkampányainak szervezése és lebonyolítása
  • Marketing és PR tevékenységek koordinálása
  • Reklámkampányok projekt szintű értékesítése
  • Vezetői készségek elsajátítása
  • A kollektíva mentorálása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (FIX+ Jutalék)
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet
  • Karrier lehetőségek
  • Díjmentes szakmai képzések
  • Jó, produktív munkahelyi légkör, dinamikus csapat

Egyéb információ:

Teljes munkaidőre, és azonnali kezdéssel keresünk kollégát!

Munkavégzés helye:

Pécs

Fényképes önéletrajzokat az alábbi címre várunk.

Helyek Baranya
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő