www.cvonline.hu
Sales és marketing munkatárs
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1080151

Német alapítású, nemzetközi szinten is piacvezető, gyártás - termelési területen tevékenykedő partnercégünk részére keresünk Sales és marketing kollégát magyar piacra történő egyedi termék - és szolgáltatás értékesítésre.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelek managelése (Key account management) - részükre új ajánlatok, portfólióbővítés
  • Új ügyfelek akvirálása
  • Cold callokon keresztül megfelelő kontaktszemélyekkel való kapcsolatfelvétel
  • Személyes tárgyalások lebonyolítása
  • Árajánlat adási folyamat végigvezetése
  • Szerződéskötés - megrendelések intézése
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • 1-3 év releváns szakterületen szerzett munkatapasztalat (szolgáltatás - és termékértékesítés, marketing, kreatív területek)
  • Marketing kommunikációs ismeretek és háttér
  • Kommunikációképes aktív angol nyelvtudás
  • Reklámügynökségi tapasztalat és kapcsolati háló előnyt jelenthet
  • Prezentációs - és meggyőző készség
  • Kreatív, megoldásközpontú hozzáállás
  • Tanácsadói attitűd

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szolgálati autó
  • Szakmai fejlődési- és tréning lehetőség
  • Családias, összetartó munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, kreatív munkakör
  • Innovatív megoldások megvalósítására való lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.