www.cvonline.hu

SALES ÉS MARKETING MENEDZSER

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.15.
Hirdetés azonosító: 1115308

Munkatársakat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:
Feladatok:
  • Aktív részvétel az szálláskereső oldal online koncepciójának kidolgozásában és fejlesztésében
  • Szálláshelyek felkutatása és látogatása
  • Új szálláshelyek akvirálása
  • Folyamatos kapcsolattartás és technikai segítségnyújtás a partnerek részére
  • Szállásajánlatok ütemezése és elemzése
  • Kiemelt ajánlatok menedzselése és azok kommunikációjának szervezése
  • Az eredmények nyomonkövetése és elemzése

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (előny: turisztikai végzettség)
  • Szálláskereső weboldalnál szerzett tapasztalat
  • Minimum 2 év sales, marketing területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Online utazásban szerzett tapasztalat
  • Online fejlesztésekben való jártasság
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret

Juttatások:
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat

Előnyök:
  • Angol nyelvtudás
  • Stratégiai gondolkodás

  • Amennyiben a kínált pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre. Jelige: „MENEDZSER”