www.cvonline.hu

SALES ÉS MARKETING MENEDZSER

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 1113241

Munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Feladatok:
  • Aktív részvétel az szálláskereső oldal online koncepciójának kidolgozásában és fejlesztésében
  • Szálláshelyek felkutatása és látogatása
  • Új szálláshelyek akvirálása
  • Folyamatos kapcsolattartás és technikai segítségnyújtás a partnerek részére
  • Szállásajánlatok ütemezése és elemzése
  • Kiemelt ajánlatok menedzselése és azok kommunikációjának szervezése
  • Az eredmények nyomonkövetése és elemzése

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (előny: turisztikai végzettség)
  • Szálláskereső weboldalnál szerzett tapasztalat
  • Minimum 2 év sales, marketing területen szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret

Juttatások:
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat

Előnyök:
  • Angol nyelvtudás
  • Stratégiai gondolkodás
  • Online fejlesztésekben való jártasság

  • Amennyiben a kínált pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre. Jelige: „MENEDZSER”