www.cvonline.hu

Sales és marketing coordinator

Az EF Education a világ legnagyobb nyelvi utaztatással foglalkozó vállalata, amely a mai napig privát tulajdonban van. Több mint 50 év tapasztalattal és saját nyelviskolákkal az EF magas minőségű nyelvtanfolyamokat ajánl külföldre.

Az EF magyarországi irodájába keresünk ambíciózus kollégát.

Feladatok

  • Sales és Customer Service: telefonon, személyesen, online
  • Ügyfél érdeklődések feldolgozása / kezelése
  • Telefonok kezelése, ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Szervezői és adminisztrációs támogatás
  • Kapcsolattartás a helyszínekkel / iskolákkal és a bécsi irodával
  • Online hírlevelek létrehozása

Elvárások

  • Befejezett felsőfokú tanulmányok (akár pályakezdő is)
  • Legalább 6 hónapos munkatapasztalat (szakmai gyakorlat is beleszámít)
  • Angol nyelv magas szintű ismerete (szóban és írásban egyaránt)
  • MS Office magas szintű használata
  • Képesség független és struktúrált munkavégzésre, de jó csapatjátékos is
  • Felelősségérzet, elkötelezettség az ügyfelekkel való munkavégzésre
  • Stresszes helyzetekben is nyugodt tud maradni
  • Fiatal célcsoportra való nyitottság
  • Dinamikus és proaktív személyiség
  • Képesség precíz és megbízható adminisztrációra
  • Teljes munkaidőben való munkavégzés

Mit ajánlunk

Dinamikus, gyorsan fejlődő csapatunk tagjaként lehetőség sokoldalú feladatok végzésére. Nemzetközi környezetbe való betekintés. Ha úgy érzed, hogy számodra ez a megfelelő munkakör, küldd el fényképes önéletrajzodat (angol és magyar nyelven egyaránt).

Munkavégzés helye

Kérünk, hogy az email témájában CSAK a "Sales Coordinator" szöveget írd!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő