www.cvonline.hu

Sales / értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 243 napja lejárt

Magyar tulajdonú folyamatosan bővülő szállítmányozó cég keres fiatalos csapatába új munkatársat.

Feladatok:

  • Cégünk és szolgáltatásaink bemutatása elsősorban kis és közép vállalkozásoknak.
  • Import és export szállítmányok árajánlatkészítése, árkalkulációk készítése (légi, tengeri, közúti és vasúti).
  • Tárgyalások ügyfelekkel és alvállalkozókkal, illetve ügyféllátogatás.
  • Értékesítés orientált kapcsolattartás és új megbízók felkutatása.
  • Napi adminisztráció.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs, meggyőző és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfél centrikus hozzáállás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Értékesítői szemlélet és szorgalom
  • Eredmény orientált és ambiciózus személyiség
  • B - kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Értékesítési és/vagy ügyfélszolgálati területen szerzett gyakorlat
  • Szállítmányozó vagy szolgáltató szektorban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végezettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix fizetés
  • Cafeteria
  • Fiatalos csapat, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés

Fizetési igény megjelölésével várjuk a jelentkezőket az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő