www.cvonline.hu

Sales engineer

  • A hirdetés 613 napja lejárt

Az energiaellátás, az egészségügy, a városi infrastruktúrák és az ipar számára nyújtott innovatív megoldásaival a Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire. Ezért keresünk folyamatosan olyan érdeklődő, nyitott embereket, akik nem félnek feltenni a kemény kérdéseket sem. Úgy, mint minden Siemens munkatárs világszerte. Úgy, mint te?

Mik lesznek a fő feladataim?

  • épületautomatizálási megoldások értékesítése VAP (Rendszerház) partnerek bevonásával
  • szakmai előadások szervezése és megtartása
  • meglévő partnerek szakmai támogatása
  • árajánlatok és kalkulációk készítése
  • új partnerek keresése és új üzletek létrehozása

Mire van szükségem a pozíció betöltéséhez?

  • villamos- vagy gépészmérnöki diploma
  • épületautomatika és vonatkozó alkalmazások ismerete
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • min. 5 éves szakmai tapasztalat
  • mobilitás
  • csapatjátékos
  • pozitív attitűd
  • B kategóriás vezetői engedély

Mit kell még tudnom?

  • hosszú távú karrier
  • belső képzése

Előnyt jelent:

  • Építőipari főbb piaci szereplők ismerete, meglévő és jó kapcsolatrendszer:
    • Tervezők (automatika, gépész)
    • Szakipari kivitelezők (épületgépészeti automatika)
    • Gyártók (légtechnika)
  • HVAC alkalmazások ismerete (épületautomatika, szabályozástechnika: DDC, standard szabályozók, perifériák)
  • Gyakorlati tapasztalat szabályozástechnikai területen

A munkavégzés helye

Budapest és országszerte

Kontakt:

Az önéletrajzokat és motivációs leveleket a "Jelentkezés" gombra kattintva várjuk.

Helyek Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Nógrád
Békés
Baranya
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem