www.cvonline.hu

Sales Engineer - Székesfehérvár (Referenciaszám: FE-1427)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.08.31.
Hirdetés azonosító: 1036435

Elvárások:

  • Mérnöki diploma (gépészmérnök végzettség preferált)
  • Multinacionális környezetben, gyártó cégnél (ideális esetben járműgyártónál vagy autóipari beszállítónál) szerzett néhány éves szakmai tapasztalat
  • Mérnök üzletkötőként, értékesítőként szerzett szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel!
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség, határozottság
  • Dinamikus, teljesítményorientált személyiség
  • Nagyfokú önállóság, rugalmasság és utazási hajlandóság
  • Stratégiai gondolkodás, üzleti szemlélet

Feladatok:

  • Új piacok, üzleti partnerek felkutatása, kapcsolatépítés
  • A székesfehérvári gyár képviselete globális összejöveteleken
  • Részvétel az értékesítési és marketing stratégia kidolgozásában a gyárvezetéssel
  • A vevői igények pontos feltérképezése
  • Árajánlat elkészítése szoros együttműködésben a társosztályokkal (fejlesztés, gyártás, beszerzés, pénzügy)
  • Gyártáshoz szükséges technikai paraméterek meghatározása
  • Árképzéshez szükséges információk összegyűjtése, beszállítói kapcsolattartás
  • Beszállítói folyamatok alapos ismerete
  • Projektek folyamatos nyomon követése, kapcsolattartás a vevőkkel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag
  • Multinacionális környezet
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a járműiparban tevékenykedő, kompozit anyagok feldolgozásával és megmunkálásával foglalkozó nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport új, székesfehérvári gyártóüzeme megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük,regisztráljona weboldalunkon, mint álláskereső, majd töltse felmagyar, és angol nyelvű önéletrajzait a jelentkezéshez, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel apozíció nevétés a pozícióhoz tartozóFE-1427-es referenciaszámot!

Az állás részleteiről érdeklődhet Farkas Edit HR tanácsadónknál a 20/915-66-41-es telefonos elérhetőségen.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Gyártás / Termelés
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -