www.cvonline.hu

Sales Engineer / Értékesítő mérnök

  • A hirdetés 259 napja lejárt

 nagy múltú, csavarozó berendezések és egyéb egyedi gépek  gyártásával, üzembe helyezésével, szervizelésével foglalkozó cég
munkatársat keres

munkakörbe

Feladatok:

  • A cég és a cégcsoport termékeinek és szolgáltatásainak értékesítése meglévő valamint új ügyfelek részére
  • Vevő-specifikus megoldások kidolgozása
  • Árajánlatok készítése, tárgyalások levezetése, szerződéses feltételek kialakítása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, új ügyfelek felkutatása
  • Műszaki támogatás, vevő- és projekttámogatás
  • Éves értékesítési tervek kidolgozása, végrehajtása a vállalati stratégiával összhangban
  • Értékesítési jelentések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség gépészet, automatizálás területén
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • 2-4 év értékesítési tapasztalat
  • Önálló, precíz, eredményszemléletű munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Műszaki támogatásban szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP (SAP-BW) ismeret

Amit kínálunk:

  • Jó munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Győr - Ipari Park

Érdeklődni lehet:
Szakmai önéletrajz küldésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő