www.cvonline.hu
Sales Director
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.07.20.
Hirdetés azonosító: 1061051
lejárt

Olaj - és gázipari területen jelen lévő, nemzetközileg is elismert partnercégünk részére keresünk Sales Director kollégát.

Feladatok:

  • Üzletfejlesztési és értékesítési stratégia kidolgozása energetikai területre kidolgozva
  • Értékesítési kompetencia (képesség, csapat, partnerek) kiépítése
  • Potenciális megrendelői kapcsolat kialakítása
  • Meglévő kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Projektekhez kapcsolódó árajánlatadási folyamat vezetése, koordinációja
  • Megbízások megszerzése

Elvárások:

  • Minimum 10 év releváns szakmai tapasztalat energetika területén (előnyt jelent: olaj és gázipar vagy vegyipar területe)
  • Minimum 3 év releváns vezetői tapasztalat
  • Releváns szakterületen szerzett felsőfokú végzettség (kereskedelmi, műszaki vagy gazdasági területek preferáltak)
  • Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvtudás
  • Alapos műszaki és energetikai iparági ismeretek
  • Iparági kapcsolatrendszer

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Kihívásokkal teli, izgalmas, kreatív munkakör
  • Lendületes, fiatalos csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.