www.cvonline.hu

Sales diák

  • A hirdetés 553 napja lejárt

 Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA
Sales diák

Hosszú távú munkalehetőség, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező partnercégünknél.
Feladatok:

  • Papír alapú szerződések scannelése, digitalizálása
  • Excel táblákban riportok, kimutatások elkészítése, kezelése
  •  Rendszerink használata, címkekiadás folyamat adminisztrációja és a feladat elvégzése
  •  Folyamatleírások elkészítése (új folyamatoknál), meglévőek felülvizsgálata

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappali tagozatos jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Microsoft Excel, Word, PowerPoint és Outlook ismerete
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • talpraesettség
  • jó stressz tűrő képesség
  • pro aktivitás

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő, heti 2-3 nap vállalása

Munka helye:

  • Budapest

Fizetés: br. 800 ft/óra

Jelentkezni:
Az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal.
A tárgyba írd be: SALES_DIÁK

Légy ismerősünk, így folyamatosan értesülhetsz friss munkáinkról.
HONLAPUNK: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol