www.cvonline.hu

Sales Coordinator

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.08.24.
Jelentkezési határidő: 2016.08.31.
Hirdetés azonosító: 1050553
lejárt

Hatóanyag gyártásban és annak globális kereskedelmében meghatározó szerepet betöltő, családias kultúrával rendelkező kliensünk megbízható, talpraesett és precíz munkatársat keres Sales Coordinator pozícióba.

A leendő munkavállaló feladatai közé fog tartozni a:

- külföldi vevőkkel való közvetlen kapcsolattartás és árajánlatok készítése
- logisztikai folyamatok ( legfőbbképp szárazföldi és légi ) szervezése
- vámolással kapcsolatos ügyintézés, számlázás
- társosztályokkal ( minőségügy, törzskönyvezés, gyártás, stb. ) való kapcsolattartás
- adminisztráció

A pozíció betöltéséhez szükséges:

- Főiskolai vagy egyetemi végzettség, preferáltan közgazdasági/külkereskedelmi területen
- Min. 2 év személyi/kereskedelmi asszisztenciában szerzett tapasztalat, gyógyszeripari gyakorlat előnyt jelent
- Kereskedelmi gondolkodásmód
- Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
- Számítástechnikai ismeretek ( MS Office )

Mit tud ajánlani partnerünk? Családias, de profi csapatot, átlagon felüli bérezést és lehetőséget home-office használatára. Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését kérem
Munkavégzés helye: Budapest