www.cvonline.hu
Sales Coordinator (Referenciaszám: PJ5021)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.16.
Jelentkezési határidő: 2016.10.21.
Hirdetés azonosító: 1086196
lejárt

Multinacionális partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Sales coordinator

Feladatok:
- Értékesítés támogatása
- Kimutatások, elemzések, prezentációk készítése
- Kapcsolattartás, időpont egyeztetés az üzleti partnerekkel és ügyfelekkel
- Ajánlatok, szerződések írása, árkalkulációk készítése
- Irodai berendezések és irodai szolgáltatásokhoz kapcsolódó szoftverek konfigurálása, paraméterezése
- Oktatások viszonteladók, partnerek és ügyfelek részére
- Adminisztratív tevékenységek elvégzése

Elvárások:
- Középfokú végzettség kereskedelmi, pénzügyi vagy számviteli területen (felsőfok előny)
- MS Office magas szintű ismerete
- Középfokú angol nyelvtudás
- B katergóriás vezetői engedély előny
- Sales támogatási területen szerzett tapasztalat előny
- Analitikus gondolkodás, pontos munkavégzés

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát és bérigényét az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Balogh Barbara kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy az E-mail cím megjelenítése e-mailen az címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.