www.cvonline.hu

Sales Controller

  • A hirdetés 744 napja lejárt

MOL-csoport / MOL Nyrt.

 A MOL Nyrt. DS Tervezés Kontrolling szervezete munkatársat keres 2 év határozott időtartamra az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Feladatok:

  • értékesítési tevékenységgel kapcsolatos havi/negyedéves jelentések, prezentációk, elemzések készítése,
  • meglévő kontrolling eszközök működtetése, felülvizsgálata, fejlesztése
  • meglévő nyilvántartások vezetői számviteli szempontú kontrollja
  • negyedéves előrejelzések, éves terv (bottom-up, top-down) készítése, elemzése
  • egyedi projekt munkákban való részvétel, gazdaságossági számítások készítésében való részvétel
  • az értékesítési terület munkájának támogatása
  • ad-hoc döntés előkészítő anyagok készítése

Követelmények:

  • főiskolai/egyetemi közgazdász végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (középfokú nyelvvizsga bizonyítvány)
  • termelő vállalatnál kontrolling területen szerzett min. 2 év szakmai tapasztalat
  • magas fokú önállóság
  • proaktív problémamegoldó képesség
  • rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • terhelhetőség, stressztűrőképesség

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi linken. Kérjük, regisztráljon a Karrier címszó alatt.

Jelentkezési határidő: 2015.01.05

Az Ön Toborzási szakértője: Bazsa-Jeszenszky Dóra

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő