www.cvonline.hu

Sales Controller

  • A hirdetés 603 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari és irodaszer forgalmazó cége,
a Pátria Nyomda Zrt.

pozícióba keres munkatársat.

Feladatok:

  • értékesítési adatok elemzése
  • rendszeres és egyedi kimutatások készítése
  • értékesítési munkatársak munkájának támogatása az elemzett adatokkal, javaslatokkal

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • közgazdasági és értékesítési szemlélet
  • analitikus gondolkodásmód
  • kiváló számítástechnikai készségek (pl. Excel használatában)
  • proaktív, precíz munkavégzés önállóan és csapatban is
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

  • angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali kezdési lehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre küldje el! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: sales controller!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő