www.cvonline.hu

Sales Controller (SZJ-5794)

  • A hirdetés 749 napja lejárt

A munkáltatóról / About the company

Magyarország egyik meghatározó infokommunikációs szolgáltatója munkatársat keres Sales Controller pozícióba

Pozíció részletezése / Position overview

Főbb feladatok
• Közép és nagyvállalati marketing stratégia meghatározása, kiemelt fókusszal az ICT területre
• Versenytársak és piaci környezet elemzése, következtetések levonása, továbblépési javaslatok megtétele, elemzések visszamérése.
• Meglévő és potenciális ügyfelek mikroszegmentációjának kialakítása és elemzése
• ICT megoldás portfolió feltérképezése és fejlesztési igények megfogalmazása a kialakított mikroszegmensek részére
• Az elvégzett elemzések üzleti szempontból történő vizsgálata és következtetések levonása alapján direkt értékesítők részére aktivitások szervezése és levezénylése, azok visszamérése
• Megtérülés számítások készítése
• A szegmenst érintő piaci elemzések készítése
• Rendszeres és ad hoc jellegű riportok készítése

Munkakör betöltésének feltételei
• Felsőfokú közgazdasági végzettség
• Középfokú angol nyelvtudás
• Telekommunikáció/IT/IT rendszerintegrációs vagy banki területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
• IT megoldások és trendek ismerete
• Jó kommunikációs készség
• Kreativitás
• Proaktív hozzáállás
• Képesség csapatban való együttműködésre és önálló munkavégzésre

Munkavégzés helye: Budaörs
Szakterület: Sales-Marketing-Controlling
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, MS Word formátumú, részletes szakmai önéletrajzát küldje be a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Adatait bizalmasan kezeljük. Köszönjük!

Helyek Budaörs
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol