www.cvonline.hu

Sales Channel Leader

  • A hirdetés 856 napja lejárt
Megbízónk:

Piacvezető, nemzetközi hátterű biztosítási szektorra specializálódott vállalat magyarországi központja

Munkavégzés helye:

Budapest, gyakori belföldi utazással

Feladatok:
  • Új értékesítési csatorna országos szintű elindítása, az értékesítési modell kialakítása, felépítése, működtetése
  • Klasszikus értékesítési rendszerben működő értékesítők és vezetőik országos szintű koordinálása és motiválása
  • Team leaderek (unit managerek) és értékesítők kiválasztásának menedzselése
  • Értékesítők folyamatos fejlődésének biztosítása, szoros együttműködésben a tréner csapattal
  • Teljes felelősség a tervezett célok megvalósításáért
Elvárások:
  • Minimum 3 év lehetőleg multinacionális cégnél szerzett értékesítési tapasztalat pénzügyi és/vagy biztosítási termékek értékesítésében
  • Minimum 5 év értékesítési területen, lehetőleg multinacionális cégnél szerzett, vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Jó együttműködési készség, kiváló kommunikáció, motiváló, támogató vezetői attitűd
  • Gyakorlatias, innovatív szemlélet
  • Belföldi utazási hajlandóság
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előny
Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő juttatási csomag, vállalkozói formában
  • Folyamatos magas szintű szakmai és vezetői képzések
  • Nemzetközi előrelépési lehetőség
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő