www.cvonline.hu

Sales Channel Development Specialist

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.02.22.
Hirdetés azonosító: 655642

Multinacionális ügyfelünk részére telekommunikációs területre keresünk munkatársat hagyományos értékesítési csatornák fejlesztésére és alternatív csatornák bevezetésére az alábbi feltételekkel

Feladatok:

- Meglévő értékesítési csatornák (viszonteladók, D2D forgalmazók, Call Center, Telesales) fejlesztése,
- Új értékesítési csatornák (retail láncok, online, hotel, B2B területek) bevezetése, kapcsolódó feltételrendszerek kialakítása, jóváhagyatása,
- Az értékesítési csatorna menedzsmenthez tartozó projektek end-to-end vezetése (döntés előkészítéstől a megvalósításig), projekt tervek elkészítése, prezentációk tartása, folyamatos egyeztetés a társosztályokkal,
- A meglévő és új csatornák hatékony működésének támogatása, teljesítményük maximalizálása (ösztönző programok kidolgozása, oktatások),
- Az értékesítést növelő akciók, promóciók hatékony bevezetése és lebonyolítása a meglévő és új csatornák, valamint partnerek körében,
- Piaci információk begyűjtése, közvetítése a vezetés felé,
- Prezentációk készítése és megtartása, akciótervek kidolgozása, megvalósításának koordinálása, monitorozása, elemzése és értékelése,
- A területhez tartozó folyamatok fejlesztése,
- Új termék bevezetések, termékfejlesztési projektek értékesítési oldalról történő támogatása, és implementálása az értékesítési csatornákon keresztül.

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség, és legalább 2-3 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Telekommunikációs vagy pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás, amely angol nyelvű projektegyeztetések, valamint dokumentációk és prezentációk elkészítéséhez alapkövetelmény
- Megbízható, határozott személyiség, valamint kitűnő problémamegoldó és kommunikációs készség, illetve fokozott stressz-tűrő képesség
- Multi-tasking
- Ügyfélorientált gondolkodásmód
- Proaktív személyiség, magas szintű együttműködési készség, rugalmasság, szeret és tud csapatban dolgozni
- Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (leginkább MS Office, kiemelten MS PowerPoint és MS Excel) MS Visio és MS Project ismerete előnyt jelent.
- „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- laptop, mobiltelefon,
- kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek,
- szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán, folyamatos tréning lehetőségek
- kiváló csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a