www.cvonline.hu

Sales back office munkatárs

  • A hirdetés 1212 napja lejárt

Nyíregyházi székhelyű, olasz tulajdonú multinacionális cég magyarországi leányvállalata új munkatársat keres a következő pozícióba

Feladata:

  • Megrendelések fogadása és rögzítése,
  • Folyamatos kapcsolattartás az olaszországi értékesítési csapattal,
  • A hazai és a külföldi kiállításokon való részvétel, amennyiben a vállalat is képviselteti magát, akkor ennek megszervezésében való részvétel
  • Az ügyfél dokumentáció elkészítésében való aktív részvétel
  • Általános ügyfélszolgálat

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • 1-2 éves munkatapasztalat irodai munka területén,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (második nyelv: olasz)
  • Megbízható, precíz személyiség, önálló munkavégzés
  • Ügyfélközpontúság, lojalitás

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális gyártó cégnél
  • Külföldi tréningek
  • Versenyképes fizetés
  • Kihívást jelentő munkakör

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

 Amennyiben megfelel a hirdetésbe megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a következő email vagy postai címre küldje el vagy személyesen jutassa el hozzánk.

Sematic Hungária Kft.,

4400 Nyíregyháza, Debreceni út 273.

Helyek Heves
Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő