www.cvonline.hu

Sales asszisztens

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 704982
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Budapestre, számítástechnikai piacon SAP vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével és tanácsadással foglakozó partnercégünk részére keresünk munkatársat sales asszisztens munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Az értékesítési igazgató munkájának adminisztratív támogatása
  • Ajánlatok és szerződések elkészítése, módosítása, nyomon követése, dokumentálása
  • Partnerekkel és ügyfelekkel történő kommunikáció szóban és írásban (magyar és angol nyelven egyaránt)
  • Értékesítési dokumentumok menedzselése
  • Sales támogató belső szoftverek kezelése
  • Kapcsolattartás a szervezet többi osztályával (kiemelten pénzügy/adminisztráció, service)

Elvárások:

  • Magabiztos, középfok feletti angol nyelvtudás szóban és írásban elengedhetetlen feltétele a pozíció betöltésének
  • Középfokú végzettség
  • Precizitás, pontosság
  • Dinamizmus a munkavégzésben
  • Legalább 3 éves munkahelyi gyakorlat
  • MS Excel, Word, Outlook, Power Point magabiztos ismerete

Előnyt jelent:

  • SAP vagy más IT területen szerzett iparági tapasztalat
  • Sales asszisztensként szerzett tapasztalat
  • Közbeszerzési eljárásokban, EU pályázatok előkészítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség 2-3 év elteltével
  • Munkaidő: Napi 8 óra, 8.30-17.00 között, fél órás ebédszünettel

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon.