www.cvonline.hu

Sales Asszisztens

  • A hirdetés 304 napja lejárt

Kongsberg Automotive siófoki gyártóegysége ülésmozgató megoldásokat, aktív fejtámla, motorháztető nyitó kábeleket, valamint erőgép kábeleket gyárt. Vevői a világ vezető autógyártó vállalatai, a siófoki Kongsberg termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar, Land Rover, Peugeot, Fiat modelljei. A cégcsoport számára ez a vállalat kulcsfontosságú szerepet tölt be Európában, a kontinensen ugyanis az egyetlen ilyen profilú gyáregysége.

A Kongsberg Automotive 2013-ban bejutott a tekintélyes, világszintű Top 100-as autóipari beszállítók listájába. A Kongsberg Automotive vállalatának nagy családja összesen több mint 10.000 munkavállalót foglalkoztat a világ húsz országában, 32 gyártóegységében.

 Főbb feladatok:

  • Sales osztály adminisztratív támogatása árajánlatok, termékváltozások, szerszám rendelések és darabár megrendelések során;
  • Prototípus megrendelések indítása, nyomon követése;
  • Vevői portálok karbantartása;
  • Cikkszám előrejelzések és egyéb adatbázisok karbantartása;
  • Támogatja a tartalék alkatrészek árajánlatainak kiadását;
  • Cikkszám adatbázisok karbantartása;
  • Árajánlat igények nyilvántartása;
  • Account Managereknek riportok, prezentációk készítése;
  • Vevői online rendszerekből riportok készítése, a rendszerben vevői igények nyomon követése, a vevő követelmények alapján válaszol a vevő igényekre;
  • Prototípus megrendeléseket fogad, feldolgozza és nyomon követi azokat  a kifizetésig;
  • Vevői határidők betartása, betartatása;
  • Vevői portálokról információkat gyűjt (beszállítói értékelések), ezeket az adatokat továbbítja a felelősöknek.

Alapvető elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Minimum 3 év releváns tapasztalat (pl. logisztika, sales, mérnökség területén);
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Erős, felhasználói szintű MS Office tudás.
Helyek Somogy
Fejér
Veszprém
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol