www.cvonline.hu

SALES ASSZISZTENS

  • A hirdetés 490 napja lejárt

A VICIUNAI GROUP egyike a világ legnagyobb surimi gyártóinak. Emellett az elsők között vagyunk a tengeri ételek gyártásában Európai szinten. Napjainkban több mint 47 kirendeltséggel a világ 17 országában vagyunk jelen. Több mint 8000 munkatárs dolgozik azon, hogy termékeink 57 országban elérhetőek legyenek. Számunkra fontos értékek az aktivitás és professzionalitás.

Magyarországi csapatunkba keresünk:

Feladatok:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Lehetséges új partnerek keresése
  • Közreműködés új termékek bevezetésében
  • Értékesítési előre jelzések, tervek készítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját autó előnyt jelent
  • Angol vagy Orosz nyelvtudás (társalgási szinten)
  • Felsőfokú végzettség
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek (MS Office, Outlook)
  • Kezdeményező és jó kommunikációs készség
  • Felelősségteljes, analítikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Megfelelő munkafeltételek
  • Központi elhelyezkedésű iroda (9. kerület)
  • Érdekes, változatos munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi csapat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, legyen szíves elküldeni angol/orosz és magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel az alábbi e-mail címre. Csak a kiválasztott pályázókat értesítjük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Orosz