www.cvonline.hu

Sales asszisztens - határozott időre [ST-DMA03]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 1067858

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk egy nemzetközi hátterű, a világ egyik vezető vetőmag-nemesítő és forgalmazó vállalat budaörsi központja. Tehetséges sales asszisztens munkatársat keresünk hozzájuk határozott időre.

Feladatok

- A manager munkájának támogatása
- Az osztály adminisztratív támogatása
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel
- Számlázással kapcsolatos feladatok ellátása
- Értékesítéssel/marketinggel kapcsolatos információk összegyűjtése és rögzítése
- Prezentációk készítésében való részvétel

Elvárások

- Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
- Irodai adminisztrációs tapasztalat
- Középfokú angolnyelvtudás
- Felhasználó szintű informatikai tudás
- Pro aktív hozzáállás
- Jó kommunikációs készség

Előny

- Releváns szakmai tapasztalat
- Multinacionális környezetben megszerzett marketing/adminisztrációs tapasztalat

Egyéb

A pozíció határozott időre szól december végéig, viszont a munkamennyiségétől függően további hosszabbításra lehet számítani.
A pozíció rugalmas/részmunkaidőben (heti 30 óra) tölthető be.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió