www.cvonline.hu

Sales and operation manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2016.07.19.
Hirdetés azonosító: 1047718

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális, FMCG szektorban tevékenykedő partnerünk számára keresünk tapasztalt, senior kollégát, aki ellátási láncon belüli munkakörben szerzett tapasztalatot, azon belül is komplex több-disztribúciós működési környezetben jártas.

Feladatok:

- az S&OP folyamat irányítása (tervezés, fejlesztés, lebontott szakmai tartalom és irányítás)
- kereszt-funkcionális együttműködés biztosítása (Értékesítés, Marketing, Ellátás tervezés, Logisztika, Termelés) az optimális kereslet – ellátás tervezés, készletgazdálkodás, ezeken keresztül a magas szintű és hatékony vevőkiszolgálás érdekében
- havi egységes, elfogadott, frissített terv biztosítása kereslet és ellátás tervezés oldalról, mely az üzleti tervek megvalósíthatóságát támogatja
- S&OP ciklushoz tartozó folyamatok, fejlesztések szakmai támogatása
- az S&OP folyamatok érintettjeinek folyamatos fejlesztése
- az S&OP ciklus során azonosít potenciális előrejelzési és készletezési problémákat, javaslatot tesz ezek megfelelő kezelésére, megelőzésére
- kereszt-funkcionális fejlesztő projektek kezdeményezése, vezetése
- kapcsolattartás más vállalatokkal, központi támogató szervezetekkel

Elvárások:

- minimum 7-10 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- gazdasági / logisztikai / kereskedelmi diploma
- kiváló tárgyalási készség
- aktív hallgatás képessége, pro-aktív és nyitott kommunikáció a különböző funkcionális területekkel
- képes motiválni, inspirálni, mozgósítani szervezeteket, csapatokat
- aktív, energikus személyiség
- képes különböző üzleti megoldásokat összevetni, integrálni
- eredményorientáltság,rendszerszemlélet
- SAP, Lean ismeretek, MRP ismeret

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- innovatív, modern környezet
- fiatalos, lendületes csapat
- fejlődési lehetőség, hosszútávon

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a