www.cvonline.hu

Sales and Marketing Support pozíció

  • A hirdetés 1349 napja lejárt

Cégünk munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Sales and Marketing Support munkatárs

Elvárás:

  • precíz
  • proaktív
  • csapatjátékos
  • tanulási hajlandóság
  • angol nyelvtudás - minimum társalgási és levelezési szinten
  • Office felhasználói szintű ismerete

  Főbb feladatok:

  •  értékesítési anyagok (bemutató anyagok, prezentációk), ajánlatok és szerződések készítése
  • a hirdetésgyártás és értékesítés teljes körű menedzselése – ajánlatadás, ajánlatok belső értékesítési rendszerbe való felvitele, gyártás felügyelete, jóváhagyások intézése, programozás, kapcsolódó számlázások követése
  • kint lévő berendezések tartalmi menedzsmentje
  • a vállalat weboldalának és facebook oldalának menedzselése - tartalom generálása, feltöltések, megkeresésekre válaszok, nemzetközi anyagok fordítása, stb.
  • a country menedzser munkájának a támogatása
  • jelentések készítése a menedzsment részére
  • piac felmérés és ügyfélkeresés
  • naprakész információs adatbázis készítése és vezetése a vevőkörről
  • ügyfél és potenciális ügyfél megkeresések kezelése
  • az értékesítési folyamatok támogatása
  • konkurenciafigyelés
  • a pénzügyi osztály munkájának támogatása – tartozás rendezés egyeztetése, postázás, stb.
  • együttműködés a vevőszolgálat és technikusi kollégákkal
  • általános adminisztráció

  Előnyök:

  • értékesítési vagy/és ügynökségi tapasztalat
  • ERP rendszer (Navision) felhasználói tapasztalat

A fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő