www.cvonline.hu

Sales and Customer Support Assistant

  • A hirdetés 593 napja lejárt

Cégünk munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Elvárás:

  • precíz
  • proaktív
  • csapatjátékos
  • tanulási hajlandóság
  • angol nyelvtudás - minimum társalgási és levelezési szinten
  • Office felhasználói szintű ismerete
  • „sales véna”

  Főbb feladatok:

  • értékesítői munkák (értékesítési anyagok, ajánlatok és szerződések készítése, értékesítés kisebb partnerek részére)
  • a country menedzser, valamint az értékesítők munkájának (értékesítési folyamatok) támogatása
  • piac felmérés, piackutatás és ügyfélkeresés
  • ügyfélszolgálati teendők (együttműködés a technikusi kollégákkal, hibabejelentések kezelése, ügyfelek tájékoztatása)
  • általános marketing feladatok
  • management utazásának szervezése
  • általános adminisztrációs feladatok kezelése (adatok rögzítése belső rendszerbe, riportok összeállítása, fordítási feladatok)

  Előnyök:

  • értékesítési és/vagy ügynökségi tapasztalat
  • ERP rendszer (Navision) felhasználói tapasztalat

A fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.